×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۹ اسفند - ۱۳۹۹  
false
true
تولید روزانه حدود ۱۰ هزار ماسک و گان توسط بانوان سرپرست خانوار شمال شرق تهران

ایرانا :معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار از تولید و اهدای روزانه حدود ۱۰ هزار ماسک و گان توسط بانوان داوطلب محلات و سرپرست خانوار شاغل در مساجد و مراکز کارآفرینی به مراکز خیریه و بیمارستانها خبر داد.

به گزارش ایرانا ،” محمد خادمی” با بیان اینکه اولویت اصلی مدیریت شهری این منطقه اهمیت سلامت شهروندان است افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و شرایط موجود در جامعه و به منظور مقابله با این بیماری با مشارکت بانوان داوطلب طرح تولید ماسک و گان درمساجد و مراکز کارآفرینی کوثر دردستور کار قرار گرفت.

وی با تاکید براینکه تمامی برنامه های اجرایی این منطقه بر اساس برنامه ریزی و نیاز های شهروندان اجرایی می شود گفت: روزانه حدود۱۰ هزارماسک و گان توسط بانوان داوطلب محلات و سرپرست خانوار شاغل درمساجد و مراکز کارآفرینی تولید و پس از ضدعفونی برای ارائه به مراکز خیریه و بیمارستانها ارسال می شود.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه چهار افزود:در این طرح بانوان شهروند مسجد کوثر محله قنات کوثر ، مسجد چهارده معصوم محله مجیدیه-شمس آباد ، مسجد ولیعصر محله مهران ، مسجد الزهرای حکیمیه حسینیه مکتب الرضا(ع) محله کوهک و سرای محله لویزان حضور فعال دارند.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true