×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱۵ آذر - ۱۳۹۹  
false
true
بهسازی بیش از ده معبر سواره رو شمال شرق تهران

ایرانا :معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار تهران از اجرای عملیات درزگیری و بهسازی  ترک های آسفالت معابر خبر داد و گفت:  بیش از ده معبر سواره روی منطقه چهار به طول بیش از ۱۰ هزار متر درزگیری شد.

به گزارش ایرانا ، ” مهدی پورشاسب” با بیان اینکه درزگیری معابر افزایش عمر روکش  و کاهش هزینه ها را به دنبال خواهد داشت افزود: درزگیری ترک های آسفالت،  عمر روسازی آسفالت را افزایش و تاثیر قابل ملاحظه ای در کاهش هزینه های نگهداری معابر بزرگراهی و شهری منطقه خواهد داشت.

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار به درزگیری خیابان های دلاوران و آزادگان اشاره کرد و افزود:  از مهمترین اقدامات سال گذشته  درزگیری خیابان دلاوران  بهطول بیش از ۳ هزار متر ، ضلع شمال خیابان دلاوران حد فاصل خیابان الغدیر تا آزادگان بیش از ۱۹۰۰ متر ، خیابان شبستری بیش از ۶ هزار متر، خیابان هنگام بیش از ۲هزار متر، خیابان دلواری به طول بیش از ۵ هزار متر در دستور کار قرار گرفت و اجرایی شد.

وی در ادامه افزود: در سال جاری مسیرهایی که نیاز به اجرای عملیات درزگیری دارند از جمله قسمتی از خیابان والائیان، مسیرهای منتهی به میدان قرآن، خیابان های شمشاد، آزادی،  مولوی، شادالویی، شبستری و… شناسایی شده اند و در دستور کار برای انجام عملیات درزگیری قرار گرفته است.

پورشاسب  با اشاره به اینکه تاکنون بیش از ده بزرگراه و معابر شهری با درزگیری مرمت شده‌اند، گفت: آب بندی و پر کردن ترکها در رویه های آسفالتی از فعالیت های لازم و مهم تعمیر و نگه داری است که به منظور کاهش نفوذ آب و مواد تراکم ناپذیر به درون سیستم روسازی انجام می شود.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true