×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۴ مهر - ۱۳۹۹  
false
true
بازده سهام ۲۵ شرکت بیمه در ۴ پرده نمایش

 به گزارش پایگاه خبری ایرانا ، دنیای بانک و بیمه در پایان هفته دوم مرداد ۱۳۹۹ به ارزیابی بازده سهام ۲۵ شرکت بیمه‌ای در ۴ مقطع زمانی یک‌ساله، ۹ ماهه، ۶ ماهه و ۳ ماهه می‌پردازد.

بیمه آسیا صدرنشین بازده سالانه
سهام بیمه آسیا با ثبت بازده حدود ۱۳۸۰ درصدی در یک سال به تنهایی در صدر جدول بالاترین بازده سالانه در گروه بیمه‌ای قرار گرفته و پس از آن شرکت بیمه البرز، بیمه سینا، بیمه دی، بیمه پاسارگاد و بیمه حکمت صبا در رتبه‌های دوم تا ششم قرار دارند که بازدهی این شرکت‌ها هم بالای ۱۰۰۰ درصد در بازه زمانی یکساله بوده است.
سهام بیمه پارسیان با ثبت بازده سالانه ۹۴۵ درصدی و پس از آن بیمه نوین با بازده ۸۷۱ درصدی و بیمه سامان هم با بازده ۷۰۱ درصد در رده‌های بعدی و بالای جدول قرار دارند. سهامداران شرکت‌های بیمه ما، بیمه اتکایی ایرانیان، بیمه میهن، بیمه اتکایی امین و بیمه رازی هم به ترتیب در رده‌های بعدی جا گرفته‌اند که بازدهی سهام سالانه این شرکت‌ها هم بالای ۶۰۰ درصد برآورد شده است.
شرکت‌هایی که بالاترین بازده سالانه را در کانال بالای ۵۰۰ درصدی به ثبت رسانده‌اند به ترتیب عبارتند از بیمه زندگی خاورمیانه، بیمه تجارت نو، بیمه کوثر، بیمه ملت و سرانجام بیمه معلم. پس از این شرکت‌ها هم بیمه تعاون، بیمه کارآفرین، بیمه دانا، بیمه سرمد، بیمه حافظ و در آخر بیمه آرمان قرار می‌گیرند.

بازده سهام ۲۵ شرکت بیمه در ۴ پرده نمایش
قد کشیدن سهام بیمه سینا در ۹ ماه
در بازه زمانی ۹ ماهه منتهی به هفته دوم مردادماه سال جاری بالاترین بازده را سهامداران شرکت بیمه سینا شاهد بودند که به تنهایی با بازده ۱۴۲۶ درصدی در صدر ایستاد و پس از آن سهام بیمه حکمت صبا و بیمه دی با ثبت بازده بالای ۱۰۰ درصد در رتبه‌های دوم و چهارم قرار گرفتند. نتیجه داد و ستد سهام در گروه بیمه‌های تجاری در ۹ ماهه گذشته نشان می‌دهد که بیمه پاسارگاد، بیمه تجارت نو، بیمه رازی، بیمه البرز، بیمه سامان، بیمه نوین، بیمه پارسیان، بیه زندگی خاورمیانه به ترتیب بالاترین بازده را پس از شرکت‌های بیمه سینا، بیمه حکمت صبا و بیه دی تجربه کرده‌اند. در پایین جدول بازدهی ۹ ماهه سهام بیمه‌ها هم بیمه اتکایی امین، بیمه آرمان و بیمه تعاون قرار دارند.
 

بازده سهام ۲۵ شرکت بیمه در ۴ پرده نمایش
رقابت سنگین ۳ شرکت در ۶ ماه
ارزیابی دنیای بانک و بیمه از بازدهی ۲۵ شرکت بیمه‌ای در بازار سهام ایران منتهی به هفته دوم مرداد ۱۳۹۹ هم نشان از رقابت سنگین بر سر بازدهی سه شرکت بیمه سینا با ثبت رکورد بازده ۶۸۷ درصد، بیمه پاسارگاد با بازدهی ۶۱۴ درصد و بیمه آسیا با بازدهی ۴۴۰ درصدی دارد. پس از این ۳ شرکت، شرکت‌های بیمه رازی، البرز، سامان، دی، نوین و تجارت نو و در پایین جدول هم به ترتیب شرکت‌های بیمه آرمان، حکمت صبا و کارآفرین قرار دارند.
 

بازده سهام ۲۵ شرکت بیمه در ۴ پرده نمایش
رضایت سهامداران بیمه رازی
بالاترین بازده سهام در سه ماهه اخیر نصیب سهامداران بیمه رازی شده‌است چرا که ارزش سهام این شرکت ۳۷۴ درصد رشد کرده است. پس از آن بالاترین رشد قیمت سهام نصیب سهامداران بیمه پاسارگاد، بیمه تجارت نو، بیمه سامان و بیمه سینا شده است. پایین‌ترین رشد قیمت سهام در ۹۰ روز گذشته را سهام بیمه سرمد و پس از آن سهام شرکت‌های بیمه دانا، اتکایی امین و آرمان تجربه کرده است.
 

بازده سهام ۲۵ شرکت بیمه در ۴ پرده نمایش

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true