×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲ مهر - ۱۳۹۹  
false
true
برگزاری مراسم اهدا کمک‌های مومنانه پلیس پایتخت

به گزارش شبکه خبری ایرانا، سردار حسین رحیمی در جلسه شورای فرماندهان، با تبریک عید سعید غدیر خم و با اشاره به اینکه وجود مبارک امام علی علیه السلام آئینه تمام نمای انسان کاملی است که می‌بایست در همه ابعاد اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و… الگوی عملی همه اعصار قرار گیرد، بیان داشت: غدیر خم روزی است که پیامبر مکرم اسلام رسالت خود را به اتمام رساندند و امیر المومنین علی علیه السلام را به اذن الهی به عنوان جانشین خود معرفی فرمودند.

وی افزود: این عید در حقیقت بزرگ‌ترین و عظیم‌ترین عید مسلمین است چراکه در این روز بر اساس آیات نورانی قرآن کریم خداوند متعال در خطاب به نبی مکرم اسلام می‌فرمایند امروز دینتان را برای شما کامل و نعمت خود را برای شما تمام نمودم که این نشان دهنده عظمت و بزرگی این روز شریف است.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به تحریم‌ها و دشمنی‌های ظالمانه آمریکای جهانخوار و ایادی مزدور آن با انقلاب و مردم عزیزمان، گفت: امروز بزرگترین مقابله با دشمنی بدخواهان و ددمنشان، خدمت مضاعف و بی دریغ به مردم و خادمی و نوکری این مردم قدرشناس است؛ که در این میدان نیروی انتظامی باید پیشتاز باشد.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر اینکه خصم زورگویان و مجرمان و گردنکشان هستیم و اجازه نخواهیم داد کسی امنیت و آرامش مردم را به مخاطره بیندازد، عنوان داشت: پلیس مظهر امنیت و آرامش جامعه است که وجودش باید نوید بخش امنیت و آرامش برای مردم و ناامنی و تهدید برای اراذل و اوباش باشد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه نگهداری، خرید و فروش و استفاده از سلاح گرم ممنوع می‌باشد، گفت: هر چند که در وقوع سرقت مسائل و موارد زیادی دخالت دارند باید در خصوص مقابله جدی با این مهم اقدامات لازم انجام شود چراکه حداقل سرقت هم قابل قبول نمی‌باشد؛ از این رو باید عرصه را بر سارقان بیش از پیش تنگ نمائیم.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه حضور پلیس در جامعه باید ملموس و مشهود باشد، عنوان داشت: وجود هر عنصر نیروی انتظامی باید نوید بخش امنیت و آرامش و خدمتگزاری به مردم باشد.

وی با اشاره به اینکه کمک‌های مومنانه را با شعار کمک‌های مومنانه نذر حسینی را شروع کرده ایم، بیان داشت: مراسم بزرگ اهدا کمک‌های مومنانه پلیس پایتخت روز دوشنبه با حضور سردار اشتری فرمانده ناجا انجام خواهد شد.

وی افزود: ما همه توان خود را به کار گرفته ایم و با خدای خود عهد بسته ایم که خادم و خدمتگزار مردم باشیم و در این راه همه تلاش و توان خود را به کار بسته ایم که در این مسیر کمک‌های مومنانه پلیس پایتخت نمونه‌ای از این موضوع می‌باشد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true