×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۱ شهریور - ۱۳۹۹  
false
true
شعبه نوشهر بیمه سرمد رسما افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری ایرانا ، شعبه بیمه سرمد در شهرستان نوشهر با حضور مجتبی کاتب، رئیس هیئت مدیره این شرکت، حاتم معاون مالی و اداری بانک صادرات استان مازندران، سلیمانی معاون حوزه نور، رویان و نوشهر و طالب‌نژاد رئیس حوزه حراست و حفاظت بانک صادرات استان افتتاح شد.

مجتبی کاتب در مراسم افتتاح شعبه نوشهر بیمه سرمد گفت: فروش بیمه‌های خرد، باعث بهتر شدن ترکیب پرتفوی شرکت، جذب مشتریان ماندگار و کاهش خسارت‌های بزرگ می‌شود که بسیار پراهمیت است.

رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد با اشاره به اهمیت توجه به فروش بیمه‌های خرد در شبکه فروش اظهار کرد: جذب مشتریان بزرگ برای شرکت‌های بیمه اهمیت دارد، اما این مشتریان ماندگار نیستند. مشتریان خرد، مشتریان ماندگار برای شرکت‌ها هستند و به ویژه با ارائه خدمات مناسب و به‌روز، تبدیل به مشتریان وفادار برای ما می‌شوند و برند سرمد نیز در بازار بیمه کشور در میان افراد جامعه بیشتر شناخته می‌شود.

وی آماری هم از فروش بیمه‌های خرد در سه ماهه ابتدایی سال ۹۹ ارائه کرد و افزود: موفق شدیم در فصل بهار میزان فروش بیمه‌های خرد را در شرکت ۲۳درصد افزایش دهیم.

کاتب در ادامه از مدیریت شعبه نوشهر بیمه سرمد و دیگر شعب شرکت خواست، در جهت گسترش بیشتر شبکه فروش گام بردارند و برای جذب نمایندگان و کارگزاران جدید برنامه‌ریزی و تلاش کنند.

رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد ادامه داد: تعامل با بانک صادرات نیز از خواسته‌های من و تمامی اعضای هئیت مدیره و مدیرعامل شرکت است و شما به باید با تمامی شعب بانک معظم صادرات تعامل ویژه‌ای داشته باشید و روز به روز همکاری‌تان با بانک را که مشتریان ارزشمندی دارد گسترش دهید.

حاتم معاون مالی و اداری بانک صادرات استان مازندران نیز که در مراسم افتتاح شعبه نوشهر بیمه سرمد بیان کرد: بیمه سرمد با پشتوانه بانک صادرات در این سالها قدم‌های بزرگی را برداشته است. تلفیقی از جوانگرایی، تجربه و خوش‌فکری را در مدیریت شرکت به ویژه با حضور کاتب و مهندس مهدوی شاهد هستیم و موفقیت‌های ویژه‌ای در این شرکت رقم خورده است.

وی افزود: سرمد در سالهای اخیر توانسته علاوه بر افزایش کمی پرتفوی، در بخش کیفی و ترکیب پرتفوی هم موفق عمل کرده است. من با توجه به برنامه‌ریزی و مدیریتی که در بیمه سرمد حاکم است، چشم‌انداز روشنی را پیش‌روی این شرکت می‌بینم.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true