×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱ مهر - ۱۳۹۹  
false
true
اقدام قوه قضائیه در پرونده نوید افکاری مورد تایید افراد منصف است

فرهاد طهماسبی در گفتگو با ایرانا با اشاره به اجرای حکم پرونده نوید افکاری از سوی قوه قضائیه، گفت: قوه قضائیه در این پرونده بسیار قاطع، قانونی و عادلانه عمل کرد و آنچه که انتظار جامعه از قوه قضائیه بود انجام گرفت.

نماینده مردم نی ریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه رسانه‌های غربی در صدد سیاسی کردن پرونده نوید افکاری هستند، ادامه داد: این اقدامات از سوی رسانه‌های غربی شیطنت آمیز است؛ از سویی دیگر غربی‌ها عملکرد زشت و قبیح خود را برای افکار عمومی و دنیا توجیه می‌کنند، اما رفتار و عملکرد مبتنی بر عدالت قوه قضائیه را تحت جوسازی قرار می‌دهند.

عضو فراکسیون حقوق بشر و حقوق شهروندی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در این میان قوه قضائیه نباید به حواشی توجه کند و همچنان باید به کار خود ادامه دهد که البته همیشه همین بوده است؛ اگر قوه قضائیه بخواهد درگیر حواشی شود از مسیر عدالت خارج می‌شود.

طهماسبی تاکید کرد: سعی قوه قضائیه بر اجرای عدالت بوده است و بدون شک کسی که بی عدالتی و ظلم کرده مورد تعدی قوه قضائیه قرار می‌گیرد لذا شروع به جوسازی می‌کند.

وی ادامه داد: واقعیت آن است که افکار عمومی و آن‌هایی که غیر سیاسی و منصفانه به موضوع نگاه می‌کنند اقدام قوه قضائیه را تأیید خواهند کرد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true