×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۳۰ مهر - ۱۳۹۹  
false
true
ارائه نتایج طرح پژوهشی “تحلیل و ارزیابی رضایت‌مندی مشتریان بیمه‌های زندگی”

 به گزارش پایگاه خبری ایرانا به نقل از روابط عمومی پژوهشکده بیمه، طرح پژوهشی “تحلیل و ارزیابی رضایت‌مندی مشتریان بیمه‌های زندگی” توسط دکتر کیومرث مترجم عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس انجام و نتایج آن در تاریخ 22 مهر 1399 در پژوهشکده بیمه ارائه شد. هدف از انجام این طرح پژوهشی شناسایی انتظارات و عوامل مؤثر بر میزان رضایت‌مندی بیمه‌گذاران حقیقی بیمه زندگی و تدوین خط‌مشی در جهت نیل به رضایت حداکثری ذینفعان است.
 نتایج حاصل از این طرح پژوهشی نشان می‌دهد که انتظارات ذینفعان از وضعیت فعلی صنعت بیمه در کشور بالاتر بوده و تسریع و تسهیل در پرداخت خسارت یکی از مهمترین نیازهای مشتریان زیان دیده است.
بر پایه این گزارش، صنعت بیمه نیازمند روش‌های نوین جهت آگاه‌سازی مشتریان از انواع بیمه‌نامه‌‌ها است و میزان رضایتمندی ذینفعان از خدمات ارائه شده توسط شرکت‌های بیمه باید با تمامی جزئیات و ابعاد سنجیده شود.
بر پايه نتايج اين پژوهش، توجه شرکت های بیمه به پایش مستمر نظرات و انتظارت بیمه‌گذاران از صنعت بیمه یکی از موضوعات مهمی است که علاوه بر شناخت بیشتر نسبت به نیازهای مشتریان، موجبات رضایت حداکثری بیمه‌گذاران بیمه‌های زندگي را فراهم می آورد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true