×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱ آبان - ۱۳۹۹  
false
true
اعتراف سارق مسافر نما به ۳۰ فقره سرقت گوشی رانندگان تاکسی 

به گزارش شبکه خبری ایرانا، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای گفت: هفته گذشته راننده یک دستگاه خودروی تاکسی به کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب مراجعه و اظهار داشت، فردی را به عنوان مسافر در حالی که جعبه‌ای همراه داشت در پایانه غرب سوار بر خودرو ام کردم. در زمان سوار شدن از من خواست در صندوق عقب خودرو را باز تا جعبه اش را در داخل صندوق عقب قرار دهد..

این مقام انتظامی عنوان کرد: شاکی ادامه داد، بدین ترتیب مسافر را سوار تا به مقصد اعلامی برسانم. پس از طی مسافتی مسافر مدعی شد که گوشی اش شارژ ندارد و تقاضای استفاده از تلفن همراه کرد و به دنبال آن از من خواست که خودرو را متوقف کنم و به بهانه‌ای از تاکسی پیاده شد. به این امید که مسافر در داخل خودرو بار دارد و مراجعه بعدی خواهد کرد با خواسته وی موافقت ولی در یک لحظه متوجه شدم مسافر متواری شده است. به سراغ جعبه همراهش رفتم و متوجه شدم داخل جعبه انبوهی از خاک و سنگ می باشد.

سرپرست پلیس پیشگیری پایتخت افزود: با دریافت شکایت تیمی از ماموران کلانتری تحقیقات محلی و میدانی را آغاز و حین تحقیقات پلیسی پرونده های مشابه دیگری به کلانتری پایانه غرب ارجاع که مال باختگان اظهارات مشابهی در این خصوص داشتند.

وی ادامه داد: با جمع بندی اطلاعات پرونده و اظهارات مال باختگان سریالی بودن پرونده مشخص شد. گشت زنی های انتظامی برای شناسایی سارق افزایش یافت تا اینکه ماموران انتظامی کلانتری عصر گذشته در داخل پایانه غرب تعقیب گریز دو مرد را مشاهده که بلافاصله هر دو مرد را متوقف و به بررسی موضوع پرداختند.

سرهنگ موقوفه‌ای با بیان اینکه در بررسی های اولیه مشخص شد که یکی از این افراد راننده تاکسی و مدعی سرقت گوشی اش توسط مسافر می باشد، افزود: در ادامه تحقیقات پلیسی جعبه همراه متهم در داخل خودرو بررسی که مشخص شد جعبه حاوی زباله ساختمان است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه با شناسایی سارق پرونده های سریالی، متهم را به کلانتری انتقال یافت، تصریح کرد: متهم در کلانتری به ۳۰ فقره سرقت به همین شیوه و شگرد اعتراف و اظهار کرد گوشی های سرقت را به مالخری در محله پونک فروخته است.

سرهنگ موقوفه‌ای گفت: در ادامه تحقیقات پلیسی ماموران کلانتری هویت و مخفیگاه مالخر اموال مسروقه را شناسایی و با دستور قضائی روز گذشته مالخر اموال سرقتی در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از داخل آن مکان ۱۰۰ فقره گوشی سرقتی کشف شد.

وی با بیان اینکه تا کنون تعدادی از مال باختگان به کلانتری دعوت و سارق پرونده هایشان را شناسایی کرده اند، افزود: و متهم برای دستور قضائی به دادسرا معرفی و کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true