×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱۲ آذر - ۱۳۹۹  
false
true
“وملل” در طی شش ماه ۱۹۴ میلیارد تومان سود ساخت

به گزارش پایگاه خبری ایرانا ، موسسه ملل صورت‌های مالی شش‌ماهه منتهی به پایان شهریور 99 (حسابرسی نشده)را منتشرکرد.  براساس این گزارش ، “وملل” دراین دوره زمانی و در مجموع 971 میلیارد تومان در آمد کسب کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 14 درصد افزایش داشته است این موسسه در نیمه نخست سال گذشته 851 میلیارد تومان درآمد داشته است . 

رشد ۱۷ درصدی درآمدهای مشاع  موسسه ملل در نیمه نخست سال جاری دو هزار و 124 میلیارد تومان در مجموع درآمد های مشاع داشته است این رقم در مدت مشابه سال گذشته یک هزارو 822 میلیارد تومان بوده است که 17 درصد در سال جاری افزایش داشته است در این بخش سود حاصل از سرمایه گذاری ها و سپرده گذاری ها با کاهش 94 درصدی به 13 میلیارد تومان رسید اما سود وجه التزام تسهیلات اعطایی  با رشد 31 درصدی به رقم دو هزار 111 میلیارد تومان افزایش یافت .

  جهش 378 درصدی درآمدهای غیر مشاع  درآمدهای غیر مشاع این بانک در نیمه نخست سال گذشته 30 میلیارد تومان بود که با افزایش 378 درصدی به رقم 145 میلیارد تومان رسید، دراین بخش سر فصل سایر درآمدها با رشد چشمگیر یک هراز و 468 درصدی به رقم 105 میلیارد تومان رسید و درآمد کامزد هم با رشد 67 درصدی به 33 میلیارد تومان افزایش یافت .

  رشد 53 درصدی منابع ارزان قیمت  موسسه ملل در شش ماه نخست سال جاری نزدیک به 953 میلیارد تومان منابع ارزان قیمت جذب کرد که نسبت به پایان سال گذشته 53 درصد افزایش داشته است این منابع شامل سپرده های دیداری و مشابه ، سپرده های پس اندازه و مشابه و سایر سپره ها است و همچنین نزدیک 15 هزار میلیارد تومان سپرده های بلند مدت جذب کرد که دو درصد نسبت به پایان سال 98 افزایش داشته است.

  افرایش سرمایه 65 درصدی  این شرکت فرابورسی در این دوره شش ماه از محل  از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی و سود انباشته، افزایش سرمایه داد و سرمایه ثبت شده خود را از 606 میلیاد تومان به یک هزار میلیارد تومان رساند و همچنین دارایی های این شرکت با رشد 15 درصدی به رقم 30 هزار میلیارد تومان افزایش یافت. 

افزایش ۴۰ درصدی سود آوری  عملکرد مطلوب موسسه ملل در دو فصل نخست سال جاری سود خالص این بانک را به افزایش 40 درصدی به  194 میلیارد تومان رساند و برای هر سهم194 ریال

سود شناسایی کرد و سود انباشته این موسسه با رشد ۷۶ درصدی به  444 میلیارد تومان رسید.

"وملل" در طی شش ماه 194 میلیارد تومان سود ساخت

 

 

 

 

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true