×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۹ اسفند - ۱۳۹۹  
false
true
نیروی انسانی کارآمد و متخصص مهمترین سرمایه اصلی بانک ایران زمین است

به گزارش پایگاه خبری ایرانا  ، علی فتاحی مدیرامور سرمایه انسانی و آموزش و محمد حسینی کنارویی مدیرامور شعب استان ها که با هدف ابلاغ و نظارت برچگونگی اجرای طرح 100 روزه صورت گرفته بود به استان خراسان سفر کرده و از شعب این استان بازدید کردند.

 حسینی کنارویی ضمن تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در تمامی شعب، با توجه به نامگذاری بانک ایران زمین بعنوان بانک دیجیتال ضمن بررسی عملکرد شعب در خصوص سرفصل های بانکداری مدرن، کنترل دائمی و مستمر دستگاه های خودپرداز، درآمدهای کارمزدی حاصل از توزیع پایانه های فروشگاهی، حرکت هدفمند برای تحقق اهداف بانکداری مدرن را به شعب توصیه کردند.

  علی فتاحی مدیرامورمنابع انسانی و آموزش با تاکید بر رعایت بهداشت فردی و عمومی و در نهایت سلامت همکاران، ضمن بررسی عملکرد شعب بیان داشت: توجه به نیروی انسانی به عنوان سرمایه اصلی بانک، در دستور کار مدیران ارشد بانک بوده و بهبود وضعیت معیشت همکاران در سال 99 حاکی از رویکرد فوق است.
  میثم شمس آبادی مدیر استان ضمن عرض خیرمقدم به مدیران ارشد به ارائه گزارشی از عملکرد سالانه به تحقق هدف 40هزار میلیارد ریال منابع تا پایان شهریور 1400، خدمت محور شدن بانک و تحقق هدف “هر کارمند یک بانکدار حرفه ای” ارائه کردند.

  در انتهای جلسه پیشنهادات، نظرات و سوالات همکاران توسط مدیران ارشد بانک مورد بررسی و پاسخگویی قرار گرفت.
 

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true