×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۷ اسفند - ۱۳۹۹  
false
true
پایان ۱۱۰ فعالیت پژوهشی قطب نظام سیاسی و اجتماعی اسلام و ایران

به گزارش شبکه خبری ایرانا، در صد و چهاردهمین جلسه شورای پژوهشی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، فعالیت‌های قطب نظام سیاسی و اجتماعی اسلام و ایران دفتر تبلیغات اسلامی با حضور رئیس این پژوهشگاه، رئیس قطب مذکور و رؤسای میزهای مربوطه مورد بررسی قرار گرفت.

در این‌جلسه، حجت الاسلام والمسلمین نجف لک‌زایی رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: از سال ۱۳۹۴ تاکنون برای حل مسائل پنج گانه قطب نظام سیاسی و اجتماعی اسلام و ایران ۱۱۰ فعالیت پژوهشی به سرانجام رسیده است و ۱۰۰ فعالیت نیز در دست تحقیق می‌باشد.

وی گفت: برای حل مسائل تعمیق اندیشه ولایت فقیه در حوزه‌های علمیه و ارتقا کارآمدی نظام سیاسی جمهوری اسلامی ایران در میز نظام سیاسی جمهوری اسلامی ایران، تاکنون ۵۷ فعالیت به سرانجام رسیده است و ۴۳ فعالیت نیز در دست تحقیق می‌باشد.

رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی ادامه داد: برای حل مسائل فقدان نظریه جامع عدالت در جمهوری اسلامی ایران و ضعف روحانیت و حوزه در امداد فرهنگی در میز مسائل اجتماعی اسلام و ایران، تاکنون ۱۷ فعالیت به سرانجام رسیده است و ۲۰ فعالیت نیز در دست تحقیق می‌باشد.

برای حل مسأله فقدان بینش تمدنی معطوف به تمدن نوین اسلامی در میز تمدن اسلامی، تاکنون ۳۶ فعالیت به سرانجام رسیده است و ۳۷ فعالیت نیز در دست تحقیق می‌باشد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true