×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۰ اسفند - ۱۳۹۹  
false
true
ثبت ۲۳۴ میلیارد تومان سود خالص “وملل” در ۹ ماهه سال جاری

 به گزارش پایگاه خبری ایرانا ، موسسه ملل صورت‌های مالی 9‌ماهه منتهی به پایان آذر 99 (حسابرسی نشده)را منتشرکرد.

 

عملکرد مطلوب موسسه ملل در سه فصل نخست سال جاری سود خالص این موسسه را با رشد ۵۱ درصدی به ۲۳۴ میلیارد تومان رساند و برای هر سهم ۲۳۴  ریال سود شناسایی کرد.

براساس این گزارش ، “وملل” دراین دوره زمانی و در مجموع 1520 میلیارد تومان درآمد کسب کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 27 درصد افزایش داشته است این موسسه در 9 ماه نخست سال گذشته 1194 میلیارد تومان درآمد داشته است .

رشد ۲۰ درصدی درآمدهای مشاع

موسسه ملل در ۹ ماه نخست سال جاری سه هزارو ۳۳۴ میلیارد تومان در مجموع درآمد های مشاع داشته است این رقم در مدت مشابه سال گذشته دو هزار و ۷۷۹ میلیارد تومان بوده است که ۲۰ درصد در سال جاری افزایش داشته است در این بخش سود حاصل از سرمایه گذاری ها و سپرده گذاری ها با افزایش ۵۵ درصدی به ۴۵ میلیارد تومان رسید و سود وجه التزام تسهیلات اعطایی با رشد ۳۱ درصدی به رقم دو هزار ۸۹۱  میلیارد تومان افزایش یافت .

جهش ۲۱۹ درصدی درآمدهای غیر مشاع

درآمدهای غیر مشاع این بانک در سه ماه سوم سال گذشته ۴۳ میلیارد تومان بود که با افزایش ۲۱۹ درصدی به رقم ۱۳۸ میلیارد تومان رسید، دراین بخش سر فصل سایر درآمدها با رشد چشمگیر ی۶۸۷ درصدی به رقم ۸۷ میلیارد تومان رسید و درآمد کامزد هم با رشد ۶۵ درصدی به ۴۵ میلیارد تومان افزایش یافت .

افزایش ۵۱ درصدی سود آوری

عملکرد مطلوب موسسه ملل در سه  فصل نخست سال جاری سود خالص این بانک را به افزایش 51 درصدی به 234 میلیارد تومان رساند و برای هر سهم 234 ریال سود شناسایی کرد و سود انباشته این موسسه با رشد 50 درصدی به 362 میلیارد تومان رسید.

ثبت 234 میلیارد تومان سود خالص “وملل” در ۹ ماهه سال جاری

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true