×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۲ فروردین - ۱۴۰۰  
false
true
«وملل»؛از افزیش ۴۴ درصدی سپرده ها تا رشد ۱۶ درصدی تراز عملیاتی

 به گزارش پایگاه خبری ایرانا ،موسسه اعتباری ملل در 11 ماه نخست سال جاری تراز عملیاتی مثبت 1101 میلیارد تومان را ثبت کرد و بیش از  44 درصد بر سپرده های سرمایه گذاری در این موسسه افزود شد و همچنین 38 درصد بیشتر از کل 12 ماه سال 98 سپرده جذب کرد که در واقع در نوع خود یک رکود محسوب می شود و نشان دهنده توفیق این موسسه در جلب اعتماد سپرده گذاران بانکی است .

براساس این گزارش موسسه ملل در پایان دومین ماه زمستان سال جاری سه هزار و ۱۲۳ میلیارد تومان درآمد از محل تسهیلات اعطایی کسب کرد و به سپرده گذاران خود دو هزار و ۴۹۰ میلیارد تومان سود اختصاص داد، که حاصل این عملیات بانکی ثبت تراز مثبت ۱۲۱۹ میلیارد تومان بود. این موسسه در دوره مشابه سال گذشته تراز عملیاتی مثبت ۱۰۵۳۱ میلیارد تومان را ثبت کرده بود که در سال جاری توانست آن را نزیک به ۱۶ درصد بهبود ببخشد.

بر همین اساس موسسه ملل در یک ماهه بهمن ، ۳۰۳ میلیارد تومان درآمد تسهیلاتی کسب کرد و به سپرده های بانکی هم ۱۸۶ میلیارد تومان سود پرداخت کرد که حاصل آن ثبت تراز مثبت ۱۱۸ میلیارد تومان بود این موسسه در دی ماه سال گذشته تراز عملیاتی مثبت ۱۶۲ میلیارد تومان را ثبت کرده بود.

مانده تسهیلات اعطایی این شرکت فرابورسی در پایان بهمن ماه سال جاری به ۱۲ هزار و ۹۴۶ میلیارد تومان رسید و سپرده گذاران  44 درصد بیشتر از پایان بهمن ماه سال گذشته دراین موسسه سپرده گذاری کردند و مانده سپرده های سرمایه گذاری این موسسه به 21 هزار 686 میلیارد تومان رسید .

موسسه ملل دراین دوره زمانی بیشترین درآمد تسهیلاتی را به ترتیب از سه سر فصل مشارکت مدنی ، فروش اقساطی و سایر تسهیلات کسب کرد که نسبت به دوره مشابه سال گذشته تغییری نداشته است و در بخش جذب سپرده های سرمایه گذاری هم بیشترین سود را به سپرده های بلند مدت یک ساله ،کوتاه مدت و بلند مدت دو ساله پرداخت کرد .

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true