×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۱ فروردین - ۱۴۰۰  
false
true
پرداخت مستمری آنی ” طرحی نو از بیمه معلم در سال ۱۴۰۰

به گزارش پایگاه خبری ایرانا ، گیوه چی دربخشی از گفت و گویش به پدیده تک فرزندی اشاره کرد وگفت : کودکان امروز نسبت به دوران کودکی نسل قبل مشقت کمتری دارند و در رفاه بیشتری زندگی می کنند ، و همین موضوع موضوع موجب شده مفهوم پس انداز دربین آنها بسیار کمرنگ شود.

گیوه چی ادامه داد : در دنیای امروزی که بشر با بحران های  زیادی روبروست و ریسک های نوظهوری سلامت و آینده او را تهدید می کنند ، ضرورت دارد، مفهوم پس اندازبه کودکان  آموزش داده شود .

وی افزود : بیمه معلم ۱۴ میلیون دانش آموز و بیش از یک میلیون فرهنگی و خانواده وزارت آموزش و پرورش را  تحت پوشش بیمه حوادث دارد ، چنانچه با طراحی محصولات مورد نیاز جامعه بتوانیم بیمه های عمر را توسعه دهیم ضمن رعایت اصول بنگاه اقتصادی نتیجه  این معامله ، می تواند برد برای هر دو طرف باشد ، بطوریکه ضمن حفظ سلامت بیمه گذاران ، برای آینده ذخایرخوبی هم داشته باشند.

گیوه چی با اشاره به فرمول کلی هزینه خرید بیمه های عمر که در دنیا هم براساس آن تصمیم گیری می شود ، گفت :  معمولا  افراد بین ۸ تا ۱۵ درصد درآمد ماهانه و یا سالیانه خود برای بیمه عمر پس اندازی هزینه می کنند ، درایران هم منابع خرد سرگردان زیاد است که افراد در شرایط اقتصاد تورمی برنامه ای برای پس انداز آنها ندارند ، اما بیمه گر می تواند با قرار دادن این پس اندازهای خرد  کنار هم آینده خوبی برای بیمه گذارش رقم بزند.

مدیربیمه های عمر و زندگی معلم همچنین از آغاز پرداخت های مستمری به بیمه گذاران مستمری درسال ۱۴۰۰ خبرداد و گفت : درسال ۱۴۰۰ارایه  طرح های متعدد برای سنین و اصناف مختلف با جدیت بیشتری دنبال می شود .

گیوه چی با شاره به اینکه ۶۰ درصد پرتفوی بیمه های عمر معلم ، بیمه های مستمری است ، گفت : درسال ۱۴۰۰ طرحی خواهیم داشت که در آن مستمری آنی پرداخت می کنیم ، به طوری که با اولین پرداخت بیمه گذار به عنوان حق بیمه عمر مستمری از ماه آینده ، مستمری وی پرداخت می شود.   درطرح مستمری کنونی ، حق بیمه ها حداقل ۵ سال پرداخت  و  با تشکیل سرمایه ، سپس مستمری ماهانه پرداخت می شد اما در طرح پرداخت آنی پس از واریز اولین حق بیمه از ماه آینده مستمری آن پرداخت خواهد شد .

گیوه چی در بخشی از گفته هایش به این موضوع که بیمه معلم بیمه گذاران خود را در دوران پیری تنها نمی گذارد ، گفت : درطرح های عمر مستمری معلم افراد تا ۱۰۶ سال پوشش دارند .

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true