×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۱ فروردین - ۱۴۰۰  
false
true
نسخه الکترونیک تامین اجتماعی کاری بزرگ و زمینه ساز تحولات اساسی در حوزه درمان است

 به گزارش پایگاه خبری ایرانا ، دکتر مسعود پزشکیان در جلسه اعضای کمیسیون بهداشت مجلس با مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و ویدئو کنفرانس با درمان تأمین اجتماعی استان‌ها، اظهار داشت: در حوزه نرم افزاری برای استقرار نسخه الکترونیک اقدامات خوبی صورت گرفته است و در ادامه مسیر نیز در بحث دسترسی‌ها و اجرای قواعد تلاش خوبی درحال انجام است.

پزشکیان با توصیه به پزشکان و داروخانه‌های طرف قرارداد و غیرطرف قرارداد سازمان تأمین اجتماعی برای همراهی و همکاری کامل با برنامه نسخه الکترونیک، گفت: اجرای این برنامه گام مهمی برای توسعه و پیشرفت کشور است و نتیجه نهایی این کار نیز بهبود خدمت رسانی به مردم است.

وی اظهار داشت: این برنامه نیز همچون هر تغییر و کار تازه دیگری ممکن است در ابتدا با اشکالاتی همراه باشد اما در نهایت نتیجه این تغییر بهبود و ارتقاء خدمات درمانی به کارگران و بازنشستگان تحت پوشش تأمین اجتماعی خواهد بود.

پزشکیان برنامه نسخه الکترونیک را زمینه ساز اقدامات و تحولات دیگری در حوزه درمان دانست و گفت: مدیریت مالی و سطح بندی مراکز درمانی و همچنین نظام ارجاع و ایجاد رقابت بین مراکز درمانی و بسیاری اقدامات دیگر با استقرار نسخه الکترونیک در آینده قابل اجرا خواهد بود.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true