×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۱ فروردین - ۱۴۰۰  
false
true
آتش سوزی، صدرنشین رشته های بیمه ما

به گزارش پایگاه خبری ایرانا، شرکت بیمه ما با نماد “ما”، گزارش فعالیت یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۹۹ را منتشر کرد که بر اساس آن، این شرکت بیمه ای خصوصی، در ۱۱ ماهه امسال، ۱۴٫۰۱۵ میلیارد و ۲۶۸ میلیون ریال حق بیمه تولید کرده و در مقابل، ۵٫۵۸۵ میلیارد و ۶۲۶ میلیون ریال نیز به بیمه گزاران خود، خسارت پرداخت کرده است.

بر اساس این گزارش، در بین رشته های بیمه ای، آتش سوزی با سهم ۳۲ درصدی از کل حق بیمه تولیدی شرکت بیمه ما، رتبه نخست را از این لحاظ به خود اختصاص داده و تنها ۷ درصد خسارت های شرکت متعلق به این رشته است.

میزان حق بیمه تولیدی این شرکت در رشته آتش سوزی در ۱۱ ماهه سال جاری معادل ۴٫۵۰۷ میلیارد و ۶۱ میلیون ریال و خسارت پرداختی در این رشته، ۳۹۵ میلیارد و ۶۵۴ میلیون ریال گزارش شده است.

رشته زندگی اندوخته دار هم در زمینه تولید حق بیمه در شرکت بیمه ما، جایگاه دوم و سهمی ۱۷ درصدی را از آن خود کرده و ۲٫۳۹۷ میلیارد و ۱۲۴ میلیون ریال حق بیمه در این رشته تولید شده است.

میزان خسارت پرداختی بیمه ما در رشته زندگی اندوخته دار هم ۱٫۰۲۸ میلیارد و ۴۳۴ میلیون ریال اعلام شده که معادل ۱۸ درصد کل خسارت های پرداختی شرکت است.

رشته ثالث اجباری هم در جایگاه سوم میزان تولید حق بیمه در این شرکت بیمه ای ایستاده و با سهمی ۱۶ درصدی، ۲٫۲۹۵ میلیارد و ۳۱۵ میلیون ریال از کل حق بیمه شرکت را به خود اختصاص داده است.

میزان خسارت پرداختی بیمه ما در رشته ثالث اجباری هم ۱۹ درصد کل خسارت های شرکت و معادل ۱٫۰۶۴ میلیارد و ۲۱۷ میلیون ریال اعلام شده است.

در عین حال رشته درمان با اختصاص ۱۰ درصد حق بیمه تولیدی، ۱٫۳۶۱ میلیارد و ۷۹۵ میلیون ریال از حق بیمه های تولیدی بیمه ما را تولید کرده و ۲۲ درصد خسارت های شرکت معادل ۱٫۲۳۰ میلیارد و ۹۳۳ میلیون ریال هم در این رشته پرداخت شده است.

این گزارش حاکی است، شرکت بیمه ما در یک ماهه منتهی به پایان بهمن ماه امسال، ۱٫۷۷۷ میلیارد و ۶۶۹ میلیون ریال بیمه نامه فروخته و ۵۷۳ میلیارد و ۴۰۵ میلیون ریال نیز خسارت به زیان دیدگان پرداخت کرده است.

آتش سوزی با سهم ۳۸ درصدی، ثالث اجباری با سهم ۱۸ درصدی و زندگی اندوخته دار با سهم ۱۶ درصدی در جایگاه های اول تا سوم شرکت از لحاظ تولید حق بیمه در یک ماهه قرار گرفته اند. این در حالی است که سهم رشته آتش سوزی از خسارت های پرداختی در یک ماهه تنها دو درصد بوده است.

ثالث اجباری، درمان و زندگی غیر اندوخته دار نیز در یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۹۹ در زمینه سهم از خسارت های پرداختی، رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص داده اند. 

شرکت بیمه ما با سرمایه  4.000 میلیارد ریال و نماد “ما” از شرکت های بیمه ای فعال در بازار سرمایه کشور است.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true