×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۲ فروردین - ۱۴۰۰  
false
true
عملکرد منطقه یک در سال گذشته با هماهنگی و تلاش معاونت ها و حوزه ها ارتقاء یافت

ایرانا :شهرداری منطقه یک در سال گذشته با تلاش بی وقفه کلیه حوزه ها به خصوص هماهنگی معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری در بیش از ۳۰ شاخص عملکردی ارتقاء داشته است.

به گزارش ایرانا ، سید حمید موسوی شهردار این منطقه در نشست با مجید افشاری معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری این منطقه و روسای ادارات این معاونت که به منظور ارائه گزارش و بحث و تبادل نظر در خصوص برنامه های اجرایی در سال جدید کاری برگزار شد اظهار کرد: لازم است تلاش مجدانه رؤسای ادارات و کارشناسان این معاونت در سال جدید تداوم داشته تا شاخص های عملکردی منطقه به وضعیت شایسته تر ارتقا یابد.

موسوی به مسئولیت سنگین این معاونت به عنوان عامل چهارم شهرداری منطقه اشاره کرد و بر ارتباط کاری مداوم و دوستانه با کلیه معاونت ها، حوزه ها، ادارات و نواحی منطقه با هدف جمع آوری و ارائه گزارش صحیح از عملکرد حوزه ها و پیگیری و رفع نواقص تاکید نمود.

در ادامه جلسه گزارش کوتاهی از عملکرد یک سال گذشته درخصوص مواردی نظیر بودجه و مطالبات پیمانکاران، هوشمندسازی و فناوری، تطابق پست و شغل پرسنل، پیشرفت پروژه های کوچک مقیاس و اولویت دار منطقه و … ارائه شد که شهردار منطقه یک رهنمودهای لازم را درخصوص رفع موانع و تسریع در اجرای برنامه های پیش رو بیان داشت.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true