×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱۸ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
false
true
برخورد با سوء استفاده کنندگان از منابع شهرداری در جریان انتخابات

به گزارش شبکه خبری ایرانا، اولین جلسه شورای معاونان سازمان بازرسی در سال جدید به ریاست مسعود حمزه‌ای، رئیس سازمان بازرسی در سالن کنفرانس معاونت خدمات شهری تشکیل و مهمترین موضوعات مطروحه در هر حوزه به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

یکی از مهمترین مباحث مطرح شده در این جلسه موضوع انتخابات و تشریح وظایف نظارتی شهرداری در این عرصه بود که مسعود حمزه‌ای طی سخنانی اظهار داشت: در رابطه با انتخابات تا کنون چندین جلسه از سوی شهردار محترم در خصوص نحوه ورود شهرداری به عنوان یک نهاد اجتماعی در این عرصه تشکیل و نقطه نظرات مختلف هم مطرح شده است تا انتخابات پیش رو به بهترین شکل برگزار شود.

وی با بیان اینکه حضور در فعالیت های انتخاباتی حق اجتماعی تمامی افراد می باشد و منعی در این خصوص وجود ندارد، گفت: موضوعی که مورد تاکید شهردار محترم بوده و بنده نیز بر آن تاکید دارم نظارت بر جلوگیری از هرگونه سوء استفاده از امکانات و منابع شهرداری تهران در راستای منافع انتخاباتی افراد است.

حمزه‌ای همچنین بهره گیری از مکان و زمان اداری برای فعالیت های انتخاباتی را ممنوع اعلام کرد و از معاونان و مدیران بازرسی درخواست کرد تا ضمن ممانعت از ورود به امور مربوط به انتخابات، با دقت و به دور از دیدگاه های حزبی و سیاسی بر موارد مذکور نظارت، و تخلفات را گزارش نموده تا برخورد قانونی صورت پذیرد.

رئیس سازمان بازرسی در ادامه به بحث خرید واکسن کرونا و آغاز واکسیناسیون مطابق با اولویت بندی های وزارت بهداشت اشاره کرد و افزود: در فاز اول این طرح، کارگران خدوم خدمات شهری واکسینه و ایمن سازی می شوند. سازمان بازرسی نیز ضمن تشکر از نگاه ویژه به پاکبانان خدمات شهری و نیروهای تطهیر سازمان بهشت زهرا (س)، تا پایان اجرای این طرح، بر روند توزیع واکسن در میان کارکنان خدوم شهرداری نظارت خواهد کرد.

در ادامه جلسه معاونان سازمان بازرسی به ارائه برنامه های آتی و بیان دغدغه های موجود پرداختند که نظرات و پیشنهادات لازم از سوی رییس سازمان بازرسی اتخاذ گردید.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true