×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۳۱ شهریور - ۱۴۰۰  
false
true
بیمه گران کمتر به مسئله تغییر اقلیم و تنوع زیستی توجه دارند

به گزارش پایگاه خبری ایرانا ، بر اساس تحقیقی که از سوی موسسه “شیر اکشن” (ShareAction) در لندن انجام شده است  و بیمه گران را در چهار شاخص اصلی حاکمیت ، تغییرات آب و هوایی ، تنوع زیستی و حقوق بشر رتبه بندی کرده، اکثریت قریب به اتفاق بیمه ها هنوز توسعه روش های خود برای کمک به کاهش از دست دادن تنوع زیستی را شروع نکرده اند.

 بنا بر این گزارش، در این تحقیق آمده است اگرچه نسبت به گذشته پیشرفت های زیادی در توجه به تنوع زیستی و حقوق بشر در زمینه تغییرات آب و هوایی حاصل شده است، اما هنوز راهی طولانی در این زمینه در پیش است و بیمه گران می توانند در این زمینه نقش فعالی داشته باشند.

 این گزارش می افزاید، طبق این تحقیق هیچ بیمه گری استراتژی جامعی برای اندازه گیری و مدیریت تأثیرات خطرات تحت پوشش خود بر طبیعت ندارد و در مهم ترین موضوعات مرتبط با از دست دادن تنوع زیستی پیشرفتی حاصل نشده است.

 بر اساس این گزارش، این تحقیق همچنین نشان می دهد که بیمه گرها هیچ یک از اهداف مهم مربوط به طبیعت از جمله جنگل زدایی، زباله های خطرناک یا استفاده از آب را تعیین نکرده اند و تنها معدودی از بیمه گران گفته اند که در نظر دارند سیاست سرمایه گذاری مسئولانه خود را در مورد تنوع زیستی، در 12 ماه آینده منتشر کنند.
 

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true