×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۶ مرداد - ۱۴۰۰  
false
true
جزییات تامین مالی بازار سرمایه در سال ۹۹

به گزارش پایگاه خبری ایرانا ، حجم معاملات بورس اوراق بهادار تهران در سال ۹۹ به رقم ۲۲۲۹.۹ میلیارد سهم رسید که نسبت به پایان سال قبل تر، ۱۰۵.۳ درصد بیشتر شده است. از سوی دیگر، ارزش معاملات بورس نیز در پایان سال گذشته، با رشد ۴۲۴ درصدی نسبت به سال ۹۸ به عدد ۲۴۴۹۱.۲ هزار میلیارد ریال رسیده است.

بر اساس این گزارش، تغییرات شاخص و نماگرها در فرابورس نشان می دهد شاخص کل در پایان سال ۹۹ به رقم ۱۷ هزار و ۹۹۰ واحد رسیده که نسبت به پایان سال قبل تر، ۱۷۲.۹ درصد رشد داشته است. همچنین در فرابورس، ارزش بازار سهام و ارزش بازار بدهی در پایان سال ۹۹، به ترتیب به ارقام ۱۶۴۴۹ و ۲۳۷۷ هزار میلیارد ریال رسیده که نسبت به پایان سال ۹۸، به ترتیب ۱۸۱.۹ و ۹۰.۴ درصد رشد داشته است.

اما ارزش صندوق های قابل معامله که شامل ارزش این صندوق در بازارهای بورس، فرابورس، بورس کالا و بورس انرژی است، در پایان سال گذشته، به رقم ۷۹۲.۵ هزار میلیارد ریال رسیده است که نسبت به پایان سال ۹۸، بیش از ۲۶۷ درصد بیشتر شده است.

در نهایت مجموع تامین مالی از طریق بازار سرمایه که البته شامل افزایش ارزش صندوق ها نمی باشد، در پایان سال ۹۹ به رقم ۴۴۷۱.۷ هزار میلیارد ریال رسیده است که نسبت به پایان سال ۹۸، بیش از ۱۰۷ درصد افزایش داشته است.

جزییات تامین مالی بازار سرمایه در سال ۹۹

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true