×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۶ مرداد - ۱۴۰۰  
false
true
تحول در نظام وکالت ضروری و جدی است

به گزارش ایرانا، علی بهادری جهرمی رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران قوه قضائیه در نشست و همایش علمی کارآموزان وکالت ۹۸ اظهار کرد: انتظار نباید داشت یک شهروند در جامعه اسلامی نسبت به حق خود نگرانی داشته باشد.

وی ادامه داد: ما نمی‌توانیم ژست فرشته عدالت بودن را بگیریم و توقع جایگاه آن را داشته باشیم اما باز مسئولیت آن را نپذیریم اگر بال وکالت همچون قضاوت یکی از بال‌های فرشته عدالت است باید مسئولیت خود را هم انجام دهد.

بهادری جهرمی با بیان اینکه تحول در نظام وکالت و تغییر جدی این نظام ضرورت است گفت: این موضوع یک باید و لازمه است و باید طرحی نو ایجاد کرد.

رئیس مرکز وکلا کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه تصریح کرد: مرکز معتقد است بسیاری از سقف‌هایی که برخلاف شأن و جایگاه ماهیت وکالت بر سر جامعه وکالت گذاشته شده ناروا است

وی بیان کرد: نهاد و نظام وکالت نیازمند در انداختن طرحی نو است و مرکز با جدیت این مرکز را پیش می‌برد و قدرت مرکز در جوان گرایی مرکز است جوانان وکیل باید با رشادت کار خود انجام دهد.

بهادری جهرمی بیان کرد: مرکز معتقد به توسعه نظام حقوقی است و باتوجه به گستردگی نهاد وکالت قطعاً اصلی ترین جایگاه را در نظام حقوقی دارد.

رئیس مرکز وکلا کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه تصریح کرد: اگر نهاد وکالت ضعیف شده به دلیل آن بوده که متولیان امر حرمت این امام زاده را نگه نداشتند و انشاالله آینده‌ای روشنی در حوزه وکالت وجود دارد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true