×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۳۱ شهریور - ۱۴۰۰  
false
true
رمز موفقیت “ما”، وفاداری مشتریان است

به گزارش پایگاه خبری ایرانا  ، از نمایندگان برتر جشنواره زمستانه بیمه “ما” با حضور مدیرعامل، اعضا هیات مدیره، معاونین، تعدادی از مدیران ستادی و نمایندگان شورای منتخبین به صورت حضوری و نمایندگان شبکه فروش و پرسنل شرکت به صورت برخط تقدیر شد.
بر اساس این گزارش، در این مراسم که به علت شیوع ویروس کرونا به صورت برخط و با حضور تعداد کمی از مدیران ارشد شرکت برگزار شد حجت بهاری فر مدیرعامل و عضو هیات مدیره با بیان این نکته که محوریت توسعه در بیمه “ما” شبکه فروش است گفت: با مدیریت مناسب ریسک در بازار رقابتی ، نمایندگان را محور قرار داده و پرتفوی محوری را حذف کردیم که منجر به عملکرد قابل قبول در صنعت بیمه شد . گفتنی است این موفقیت را مدیون نمایندگان، بیمه گذاران وفادار، کارکنان بادانش و حمایت سهامداران هستیم.
بهاری فر این مراسم را بهانه ای برای تشکر از عملکرد شبکه فروش دانست و گفت: نقش نمایندگان در برگزاری مجمع در ۸ خرداد و تحقق سود خالص ۱۲۸۳ ریالی به ازای هر سهم و رشد هفت برابری نسبت به سال گذشته و اذعان نهاد های ناظر  به این امر که پرتفوی بیمه “ما” با رعایت کامل کلیه قوانین کسب شده است، غیرقابل انکار است.
وی خاطرنشان کرد: با آگاهی از دغدغه های شبکه فروش از طریق نمایندگان منتخب، تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا با روان سازی فرآیندها، افزایش سرعت عمل و تفویض اختیار به شبکه فروش، همچون سال های گذشته در پاسخگویی سریع به مشتریان موفق عمل کرده تا ضمن تعامل سازنده و ارتباط پایدار با آنها، مشتریان دائمی کسب و منافع کلیه ذینفعان را تامین کنیم زیرا معتقدیم، رمز موفقیت بیمه “ما”، وفاداری مشتریان است.
بهاری فر یکی از شاخصه های رقابت در سال های آینده را میزان فروش بیمه در حوزه الکترونیکی دانست و گفت: با فراهم کردن زیرساخت های الکترونیکی و ارائه خدمات آنلاین، با تحولات دیجیتال محیط پیرامون همگام شده و موفقیت های خود را تداوم میبخشیم.
 عضو هیات مدیره بیمه “ما” در ادامه دستیابی به چشم انداز تبیین شده؛ تبدیل شدن به مطمئن ترین و سریع ترین شرکت در صنعت بیمه ایران و کسب وجاهت بین المللی در صنعت بیمه دنیا را مهم ترین هدف بیمه “ما” از تدوین سند استراتژیک پنج ساله  1400 تا 1404 دانست.
پس از سخنان بهاری فر،  نماینده منتخب شورای نمایندگان نقطه نظرات، مشکلات و پیشنهادهای نمایندگان را پیرامون مسائل شبکه فروش بیان کرد.
در پایان این مراسم با انجام قرعه کشی از نمایندگان سطوح طلایی، نقره ای و برنزی به شرح ذیل تقدیر و تشکر شد.

 نفر اول طلایی: مهشاد مرادی کد نمایندگی 2779
نفر دوم طلایی: سعید گنجعلی کد نمایندگی ۲۰۴۰
نفر سوم طلایی: جواد راستگو کد نمایندگی ۲۵۲۷
نفر اول نقره ای: پریوش صلاحی کد نمایندگی ۲۹۴۰
نفر دوم نقره ای: بهنام ایمری کد نمایندگی ۱۵۱۲
نفر سوم نقره ای: مهسا باحجاب کد نمایندگی ۲۷۴۵
نفر اول برنزی: عاطفه زیدآبادی نژاد کد نمایندگی ۲۶۶۶
نفر دوم برنزی: ساحل صوفی نیارکی کد نمایندگی ۲۶۹۷
نفر سوم برنزی: سیده سحر ریاضی کد نمایندگی ۲۱۹۳

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true