×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۳۱ شهریور - ۱۴۰۰  
false
true
تبدیل باجه‌های بانک توسعه تعاون به شعبه در ارتقای سطح خدمات توسعه ای اثرگذار است

به گزارش پایگاه خبری ایرانا ، حجت اله مهدیان مدیر عامل بانک توسعه تعاون در جلسه بررسی گزارش عملکرد استان اردبیل اظهار داشت: این بانک جهت تکریم مشتریان، ارائه بهینه خدمات بانکداری توسعه ای همواره در پی ایجاد بهترین امکانات حضوری و مجازی برای مشتریان و هموطنان عزیز بوده است.

وی افزود: بانک توسعه تعاون به لحاظ پراکندگی جغرافیایی در سراسر کشور و امکان ارائه خدمات شعبه ای در مناطق دور دست از مزیت‌های عمده‌ای برخوردار بوده است و از این رو اجرای طرح‌های مهم و. منحصر به فرد در برخی مناطق جغرافیایی بر عهده این بانک بوده است.
مهدیان تصریح نمود: برنامه تبدیل باجه ها به شعب، با اهمیت زیادی از سوی همکاران بانک پیگیری شده است و هم اکنون کد فعالیت بانکی برای ۱۶ شعبه جدید از سوی بانک مرکزی صادر گردیده است و می توان از امروز تعداد شعب بانک را به تعداد ۴۱۶ شعبه تلقی نمود.
مدیر عامل بانک توسعه تعاون گفت: ۳۲ باجه کنونی بانک نیز با قید فوریت در پی اخذ مجوز هستند و با پیوستن این باجه ها به شبکه شعب، گام مهمی در توسعه خدمات بانک برداشته شده است.
مهدیان در تبیین عملکرد استان اردبیل گفت: استان در شاخص های مختلف طی دو سال اخیر همگام با کل بانک رشد متوازن داشته است، لیکن با وجود ظرفیت های نوظهور در بخش های گردشگری و صنعتی نیاز است حجم عملیات بانکی در مقیاس بالا توسعه یابد.
وی به تامین مالی پایاب سد سبلان به عنوان یکی از طرح‌های مهم ملی اشاره نمود و گفت: بانک توسعه تعاون در اجرای ماده 56 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت عهده دار تسهیلات 600 میلیارد ریالی به این طرح گردیده است که در چندین فاز قابل پرداخت است و تاکنون طی دو مرحله بخش مهمی از این فاینانس عملیاتی گردیده است.
مهدیان توسعه خدمات تخصصی بانکی از قبیل خرید دین، اعتبار اسنادی ، صدور اوراق خرانه اسلامی و تسهیلات کارمزد محور را حائز اهمیت دانست و گفت: تشکیل جلسات هم اندیشی با استان ها در هموارسازی مسیر خدمات توسعه ای و نیز ایجاد انگیزه برای همکاران بسیار موثر بوده است.
سید باقر فتاحی رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: تعامل مناسبی میان بانک و مقامات ارشد استان به ویژه استاندار و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی وجود دارد و بانک از این ظرفیت برای پیشبرد خدمات توسعه ای در بخش های مختلف اقتصادی استان و حمایت از تعاونگران و کارآفرینان بهره می برد.
در این جلسه سعید معادی معاون مدیرعامل در امور استان ها و بازاریابی، حسن شریفی معاون مدیرعامل در امور عملیات بانکی، رسول ارجمند مدیر امور سرمایه انسانی، احمد محمدی مدیر امور استان ها و شعب، یونس کلانتری رئیس اداره کل امور مشتریان و توسعه بازار و هادی بخت یار رئیس اداره کل راهبری و پشتیبانی استان ها و شعب نکات تخصصی در خصوص عملکرد استان را ارائه دادند و عادل کریمی مدیر شعب استان اردبیل، ناصر شهابی معاون مدیریت شعب استان اردبیل و شمسعلی لطیفی رئیس شعبه مرکزی اردبیل نیز در خصوص برنامه های بهبود مطالبی را مطرح نمودند.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true