×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۸ دی - ۱۴۰۰  
false
true
رشد ۳۲ درصدی درآمد موسسه اعتباری ملل

 به گزارش پایگاه خبری ایرانا ، موسسه اعتباری ملل در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مهرماه سال ۱۴۰۰ میزان درآمد تسهیلات اعطایی طی دوره یک‌ماهه را برابر با ۴،۸۱۲ میلیارد ریال به ثبت رسانده و از ابتدای سال مالی تا پایان مهرماه نیز مجموع درآمد‌های حاصل‌شده طی این زمان سپری‌شده بالغ‌بر ۳۱،۳۵۷ میلیارد ریال اعلام‌شده، سرمایه ثبت‌شده این شرکت اعتباری ۱۰،۰۰۰ میلیارد ریال ارائه‌شده و همچنین میزان پرداختی سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری این مؤسسه بالغ‌بر ۴،۵۹۲ میلیارد ریال اعلام‌شده است.


 درآمدی که اعتباری ملل در پایان ابتدای فصل از تسهیلات اعطایی به ثبت رسانده نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز افزایش ۱۰۰ درصدی را تجربه کرده و مقدار درآمدی که توانسته از ابتدای سال مالی تا انتهای مهرماه به ثبت برساند با رشد ۳۲ درصدی نسبت به سال گذشته همراه بوده و شاهد آن هستیم که در پایان مهرماه تراز تجمیعی این مؤسسه مثبت ۴ بوده است.

بیشترین درآمد شناسایی‌شده “وملل” در مهرماه ۱۴۰۰ از بخش «مشارکت مدنی» با ۳،۷۳۹ میلیارد ریال بوده و پس‌ازآن نیز «سایر تسهیلات» با ۸۲۹ میلیارد ریال بیشترین درآمد را در از آن خودکرده، تسهیلات وصولی نیز بالغ‌بر ۲۰،۸۰۲ میلیارد ریال گزارش‌شده است.

بر پایه این گزارش، مقدار سود پرداختی بابت سپرده‌های سرمایه‌گذاری اعتباری ملل در مهرماه سال جاری نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز ۱۲۵ درصد افزایش پرداختی را به ثبت رسانده، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز ۳۰،۱۳۴ میلیارد ریال پرداختی جهت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری داشت.

بیشترین پرداختی طی دوره یک‌ماهه در اختیار بخش «سپرده‌های بلندمدت یک‌ساله» با ۲،۹۲۲ میلیارد ریال بوده که نسبت به ماه گذشته ۳ درصد افزایش پرداختی را به همراه داشته، همچنین سپرده‌های تسویه شده طی مهرماه سال جاری برابر با ۱۹،۵۷۳ میلیارد ریال گزارش‌شده است.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true