×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۹ بهمن - ۱۴۰۰  
false
true
عقبگرد ۲۵۰۰ واحدی شاخص کل بورس

 به گزارش پایگاه خبری ایرانا ، امروز تالار شیشه‌ای در معاملات چهارمین روز کاری هفته (سه شنبه دوم آذرماه ۱۴۰۰)، شاهد روند نزولی شاخص‌های منتخب بود. به گونه‌ای که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی)، با کاهش ۶۲۵ واحدی معادل ۰.۴۹ درصد به رقم ۳۸۵ هزار و ۴۴ واحد رسید.

شاخص کل هم وزن نیز، با افت ۱۸۸۹ واحدی، عدد ۳۸۵ هزار و ۴۴ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص قیمت (هم وزن) نیز با کاهش ۱۱۹۰ واحدی به رقم ۲۴۲ هزار و ۵۲۷ واحد رسید.

همچنین شاخص سهام آزاد شناور، ۹۱۱۴ واحد کاهش را رقم زد و به سطح یک میلیون و ۷۸۸ هزار واحد رسید. همچنین شاخص بازار اول با ۴۴۴۹ واحد کاهش به رقم یک میلیون و ۵۸ هزار واحد رسید و شاخص بازار دوم نیز، با ۳۱۱۵ واحد افزایش همراه بود و عدد دو میلیون و ۷۳۶ هزار واحد را به نمایش گذاشت.

عقبگرد ۲۵۰۰ واحدی شاخص کل بورس

بر اساس این گزارش، در معاملات امروز بورس تهران، نمادهای معاملاتی فولاد، تاپیکو، شبندر، وغدیر، نوری و حکشتی با بیشترین کاهش، تاثیر منفی در روند نزولی شاخص کل بورس داشتند. در مقابل، نمادهای معاملاتی شستا، پارس و شفن، بیشترین تاثیر مثبت را در برآورد نماگر کل بورس داشتند.

با پایان فعالیت بازار سرمایه در چهارمین روز کاری بورس در هفته جاری، معامله‌گران بورس ۴ میلیارد و ۳۲۰ میلیون برگه بهادار و سهام را در قالب ۵۲۸ هزار و ۸۵۰ نوبت معامله و به ارزش ۴۰ هزار و ۶۴۰ میلیارد ریال داد و ستد کردند.

در بازار امروز، بیشترین افزایش قیمت متعلق به نماد کسرا(سرامیک‌های‌صنعتی‌اردکان‌) با ۵ درصد رشد و پس از آن، نمادهای خمحور، پسهند، شفن و پارس بود. همچنین نماد معاملاتی واعتبار(سرمایه گذاری اعتبار ایران) با ۴.۸۱ درصد، بیشترین کاهش قیمت را داشت و پس از آن نیز، نمادهای چفیبر، برکت، کسرام و دلقما قرار گرفتند.

عقبگرد ۲۵۰۰ واحدی شاخص کل بورس

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true