×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰  
false
true
بی توجهی به تحول دیجیتال، بزرگ ترین تهدید صنعت بیمه است

به گزارش پایگاه خبری ایرانا، حمید کردبچه در نشست خبری بیست و هشتمین همایش ملی بیمه و توسعه با اشاره به برگزاری این همایش در روزهای ۱۳ و ۱۴ آذرماه امسال، افزود: سه سال است که این همایش در دو روز برپا می شود و همایش امسال به صورت حضوری با شرکت ۳۰۰ تا ۴۰۰ نفر در مرکز همایش های دانشگاه الزهرا برپا خواهد شد و حدود ۲۰ هزار نفر هم به صورت آنلاین از طریق کانال های مختلف مباحث آن را پیگیری خواهند کرد.

وی با بیان این نکته که صبح روز نخست به سخنرانی مقام های مسوول مدعو اختصاص خواهد داشت، درباره مقامات حاضر در همایش از وزیر اقتصاد و رییس کل بیمه مرکزی و مدیران عامل شرکت های بیمه نام برد و گفت: درباره حضور مقامات سیاسی دولت هنوز خبری نهایی نشده است.

کردبچه، معرفی چهره ماندگار، معرفی کتاب سال صنعت بیمه در دو بخش تالیف و ترجمه، معرفی کارمند، کارشناس و مدیر برتر صنعت بیمه و همچنین انتخاب مدیران روابط عمومی برتر را از جمله بخش های همایش امسال خواند و اظهار داشت: در بیست و هشتمین همایش ملی بیمه و توسعه، ۲۴ پنل با تمرکز بر گفت و گوی کارشناسان درون صنعت بیمه و اغلب با مدیریت خود صنعت برپا خواهد شد و صرفا مدیریت ۸ پنل علمی بر عهده پژوهشکده بیمه خواهد بود.

به گفته وی، در همایش امسال برای نخستین بار پنل گفت و گو با بیمه گزاران تشکیل خواهد شد.

رییس پژوهشکده بیمه، بی توجهی صنعت بیمه به تحول دیجیتال را بزرگ ترین تهدید برای این صنعت دانست و تاکید کرد: اقداماتی در این زمینه انجام شده که یا ناقص یا ناشی از درک ضعیف از تحول دیجیتال است درحالی که در سال ۲۰۳۰ اساسا فرآیندها، سازمان کار و نیروی انسانی متحول خواهد شد و چیز دیگری خواهد بود.

وی با بیان این نکته که صنعت بیمه به موضوع تحول دیجیتال به صورت جدی توجه نمی کند به شرکت های بیمه هشدار داد که اگر اسب خود را زین نکنند کشور نخواهد توانست در بخش بیمه با دنیا تعامل داشته باشد و صنعت بیمه کشور حتی قادر به حل مشکلات خود نیز نخواهد بود.

کردبچه با اشاره به این نکته که ما در کشور بستر لازم را برای کلان داده ها، رایانش ابری و ارتقای نیروی انسانی و افزایش مهارت ها فراهم نکرده ایم، ادامه داد: البته چند شرکت هوشمند روی این موضوع ها سرمایه گذاری کرده و مدیریت دوگانه تشکیل داده اند و در کنار مدیریت سنتی به مدیریت دیجیتال نیز توجه نشان داده اند.

قنبرزاده، دبیر علمی همایش بیمه و توسعه هم به دریافت ۲۸۳ مقاله از سوی دبیرخانه علمی همایش اشاره کرد و گفت: ۶۱ مقاله به صورت ارائه پذیرفته شده که از این تعداد ۲۹ مقاله در روزهای همایش و بقیه در روزهای دیگر ارائه خواهد شد ضمن این که ۶۹ مقاله هم به صورت پوستر پذیرفته شده است.


false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true