×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۴۰۱  
false
true
تشکیل استارتاپ بومی در سامانه ایران من، راه اندازی تالار گفتگو و طراحی مدل بهروری کارآمد در بیمه ایران

به گزارش پایگاه خبری ایرانا ،  حسن شریفی، در بازدید سرزده ازشعبه مرکزی بیمه ایران در استان قم، با بیان این مطلب در دیدار با همکاران شعب این استان، طی سخنانی تداوم این بازدیدها با شکل و فرم جدیدتر را از برنامه های جدی و مستمر خود خواند و بر اهمیت شبکه نمایندگان به عنوان پیش قراولان حرکت رو به پیشرفت شرکت تاکید کرد.

وی، در ادامه با قدردانی از تلاش ها و اقدامات ارزنده آقایان بختیاری مدیر عامل پیشین، تاجدار رییس هیات مدیره سابق و فراشیانی معاون حقوقی شرکت که اخیرا به افتخار بازنشستگی نائل آمدند، خواستار کم شدن فاصله مدیران و کارکنان شد و افزود: باید اجازه دهیم همکاران و مردم راحت حرفشان را به ما بزنندو حرف آنان را بشنویم. راه اندازی تالار گفتگو و ایجاد شرایط و امکان تبادل نظر مستقیم و بدون محدودیت و بی واسطه با مشارکت همکاران می تواند گامی بزرگ و موثر در نیل به اهداف متعالی شرکت باشد.

مدیرعامل و رییس هیات مدیره بیمه ایران، اضافه کرد: باید بزودی در هر استانی، متولیان امور بیمه ایران در شعبه مرکزی، راه اندازی چنین تالاری را بسرعت برنامه ریزی و اجرایی کنند تا همه همکاران، بیمه گزاران و هموطنان در این فضا شرکت و مشارکت داشته باشند.

شریفی، در ادامه با تاکید بر اینکه ما در پی فروش باکیفیت هستیم نه بدنبال گرفتن پرتفو از هر طریقی و به هر قیمتی، گفت: ما به دنبال طراحی مدل بهره وری جدید و کارآمدی در بیمه ایران هستیم که بر اساس آن به افراد به عنوان سرمایه انسانی شرکت هم امتیاز بدهیم نه فقط به واحد ذی ربط.

مدیرعامل بیمه ایران سپس عملکرد و آمار شعب استان قم را خوب ارزیابی و اضافه کرد: با این حال، ظرفیت استان قم برای دستیابی بیمه ایران به شاخص های مطلوبتر بیمه گری در استان ببشتر است. لذا باید همگی، از جمله نمایندگان پر تلاش شرکت در این زمینه همت بیشتری داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه استارتاپ های فعال در حوزه بیمه شاید تهدیدی برای نمایندگان محسوب می شدند، ولی این تهدید باید تبدیل به فرصت و ارتقای سطح بیمه گری از سنتی به مدرن و به روز شود.

شریفی اظهار کرد: بنا به برنامه ریزی ها، تشکیل یک استارتاپ بومی در سامانه ایران من شرکت بیمه ایران هم اکنون در دستور کار قرار دارد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه نمایندگان کم کار اگر نتوانند خود را به روز و همراه کنند، باید از بدنه بیمه ایران جدا شوند، افزود: رتبه بندی نمایندگان شرکت با جدیت در حال انجام و پیگیری است و چاره‌ای نداریم که خودرا به روز کنیم.

مدیر عامل بیمه ایران در پایان بار دیگر از زحمات همه همکاران و نمایندگان و مدیران قبلی بیمه ایران تشکر کرد.

بنا به این گزارش زیارت حرم حضرت معصومه(س), بازدید از ساختمان شعبه مرکزی استان و همچنین ساختمان  مرکزی در حال احداث شرکت و بازدید از پایانه خسارت استان از دیگر برنامه های مدیر عامل و هیات همراه در سفر به استان قم بود.

در این سفر، کارگروه رسیدگی به مشکلات کارکنان استان با حضور دکتر خدامی معاونت هماهنگی استان ها ، شعب و نمایندگی ها، و آقای افخمی مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران و هیات همراه تسکیل شد. دیدار با مدیرکل و کارکنان استان ،جمعی از نمایندگان انجمن صنفی و تعدادی از همکاران بازنشسته از جمله برنامه‌های اجرا شده در این سفر بود.

 

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true