×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۴ تیر - ۱۴۰۱  
false
true
البرز در یک ماهه امسال ۴٫۴۶۰ میلیارد ریال بیمه نامه فروخت

به گزارش پایگاه خبری ایرانا، شرکت بیمه البرز که از سه شرکت بیمه ای واگذارشده به بخش خصوصی محسوب می شود و با سرمایه ۲۸٫۸۴۸ میلیارد و ۸۵۶ میلیون ریال از شرکت های بیمه فعال در بازار سرمایه کشور محسوب می شود، در فروردین ماه امسال ۳٫۱۱۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال نیز خسارت به بیمه شدگان خود پرداخت کرده است.

بر اساس این گزارش، رشته های درمان، ثالث اجباری و مسوولیت رتبه های نخست را در میزان حق بیمه تولیدی شرکت بیمه البرز از آن خود کرده اند.

بر این اساس، رشته درمان با اختصاص ۲۹ درصد حق بیمه ها معادل ۱٫۲۹۱ میلیارد و ۳۳۲ میلیون ریال، رشته ثالث با اختصاص ۲۲ درصد حق بیمه ها معادل ۹۶۵ میلیارد و ۴۳ میلیون ریال و مسوولیت با اختصاص ۹ درصد حق بیمه ها معادل ۴۱۵ میلیارد و ۶۱۲ میلیون ریال، در رتبه های اول تا سوم تولید حق بیمه در شرکت بیمه البرز قرار گرفته اند.

در عین حال، در یک ماهه ابتدایی امسال، رشته بدنه نیز با تولید ۳۷۸ میلیارد و ۹۲۴ میلیون ریال ۸ درصد حق بیمه ها، رشته هواپیما با تولید ۳۰۴ میلیارد و ۱۴۱ میلیون ریال ۷ درصد حق بیمه ها و رشته های بیمه زندگی اندوخته دار و غیراندوخته دار با تولید ۶ درصد حق بیمه ها، جایگاه های بعدی فروش بیمه نامه را در بیمه البرز از آن خود کردند.

در بخش خسارت نیز رشته درمان در جایگاه نخست شرکت بیمه البرز قرار گرفته و در یک ماهه، ۲٫۳۰۵ میلیارد و ۵۷۱ میلیون ریال خسارت در این رشته بیمه ای پرداخت شده است.

رشته ثالث نیز ۷ درصد خسارت های پرداختی معادل ۲۰۶ میلیارد و ۷۹۴ میلیون ریال و رشته بدنه ۵ درصد خسارت ها معادل ۱۶۹ میلیارد و ۳۹۹ میلیون ریال را به خود اختصاص داده اند.

خسارت پرداختی البرز در رشته های زندگی سه درصد، رشته آتش سوزی و مسوولیت دو درصد و در رشته بیمه هواپیما تنها 113 میلیون ریال بوده که نسبت خسارت پایینی محسوب می شود.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true