×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۴ تیر - ۱۴۰۱  
false
true
۱۴ کتاب زندگینامه شهید سلیمانی در نمایشگاه کتاب معرفی می‌شوند

به گزارش ایرانا، انتشارات بنیاد مکتب حاج قاسم در سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران پنج کتاب را به صورت خاص عرضه کرده است که بعضی از آن‌ها پیش از این منتشر شده و بسیاری برای اولین بار انتشار یافته‌اند.

دو عنوان در نمایشگاه کتاب امسال با نام‌های (سردار سربه داران) که مجموعه‌ای از اشعاری از کنگره‌ای به این عنوان است و تمام شاعرانی که درباره شهید سلیمانی شعر سرودن به این کنگره آمدن و برگزیده شدند و پس از آن در این کتاب منتشر شده است.

مجموعه عکس (سرو روان) که عکس‌های برگزیده مراسم تشییع شهید سلیمانی است نیز در نمایشگاه عرضه می‌شود، همچنین نشریه‌ای با نام (قاسم) که بررسی ابعاد نظری و کیفیت مراسم تشییع شهید حاج قاسم سلیمانی است از جمله عناوین عرضه شده در نمایشگاه کتاب است.

علاوه بر این کتاب‌ها در خصوص فضای فرهنگی نمایشگاه و در بخش سرای اهل قلم چهار نشست تخصصی در ایام نمایشگاه برگزار می‌شوند.

همچنین بنیاد مکتب حاج قاسم تمام کتاب‌های منتشر شده با موضوع حاج قاسم سلیمانی که تعداد آن‌ها نزدیک به ۵۰۰ عنوان است را بررسی کرده و خروجی این ارزیابی‌ها را که ۱۴ عنوان برتر از زندگینامه شهید است در سی‌سومین نمایشگاه عرضه و معرفی می‌شود و مخاطبان می‌توانند با مراجعه به نمایشگاه از کتاب‌هایی که در مورد شهید سلیمانی منتشر شده است اطلاع پیدا کنند.

انتشارات مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی در راهروری شماره ۸ غرفه ۱۸ و در بخش ناشران عمومی قرار دارد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true