×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۴ تیر - ۱۴۰۱  
false
true
برگزاری برنامه آموزش آنلاین پیشگیری و ایمنی توسط بیمه ایران

 

 

به گزارش پایگاه خبری ایرانا به نقل از روابط عمومی بیمه ایران ، بهرامی سرپرست شعبه شمیران در این خصوص گفت: با هدف فرهنگ سازی و تشریح و تبیین مزایای بیمه نامه های آتش سوزی ، ایمنی و کاهش خسارات ناشی از آتش سوزی احتمالی ، اقدام به برگزاری این دوره آموزشی با همکاری کارشناسان بیمه های آتش سوزی ، شبکه فروش بیمه ایران و سازمان آتش نشانی نمودیم . هدف اصلی از این دوره آموزشی، کاهش تلفات و خسارات ناشی از آتش سوزی بوسیله ارتقاء فرهنگ ایمنی و استفاده از امکانات اطفای حریق ، ایجاد آمادگی برای انجام واکنشهای صحیح و سریع در برابر آتش سوزی، افزایش سطح آگاهی مردم در مورد انواع آتش سوزی و راهکارهای صحیح برای مقابله با آن و سایر پدیده های مشابه است.

 

 

در ادامه جلسه، حسین قربانی سرپرست معاونت بیمه های آتش سوزی اظهار داشت : با توجه به اینکه بیشتر آتش سوزی هایی که در کشور رخ می دهد ناشی از اتصالات برقی است بنابراین، رعایت اصول ایمنی استفاده از وسایل برقی و اتصالات استاندارد در داخل ساختمان ها بسیار با اهمیت بوده و امکان وقوع حادثه آتش سوزی را کاهش می دهد. از این رو این دوره آموزشی را بصورت زنده همزمان از طریق پیج اینستاگرام شعبه ممتاز شمیران پخش کردیم تا مردم عزیز وبیمه گذاران از نکات مهم و کلیدی ایمن سازی داخل ساختمان آگاه شوند.

رضایی نیا نیز در این جلسه اظهار کرد : مردم عزیز با این برنامه های آموزشی و افزایش سطح آگاهی خود می توانند با برنامه ریزی صحیح برای ایجاد سیستم ایمنی در ساختمان های مسکونی و اخذ پلاک طلایی ایمنی از سازمان آتش نشانی به میزان قابل توجهی از وقوع حادثه، از جمله آتش سوزی جلوگیری ‌کنند و همچنین بصورت فردی با اطلاع از انواع آتش سوزی و راهکارهای صحیح مقابله با آن می توانند با اقدامات ضروری و عکس العمل مناسب در زمان وقوع حادثه ، موجب کاهش میزان آسیب دیدگی شوند .

وی در پایان گفت : مهم ترین بخش آموزش هنگام وقوع احتمالی آتش سوزی، یافتن جان پناه و قرارگرفتن در جای صحیح ، آمادگی و دانش کافی در مواجهه با انواع آتش سوزی ها است .

در این برنامه آموزشی تعدادی از آتش نشانان منطقه ۳ عملیاتی تهران بزرگ حضور داشته و سید محسن خوش بختیان فرمانده عملیات و منصور سلطانی رییس ایستگاه شماره ۸۸ تهران به تشریح علل آتش سوزی در سطح شهرها وموارد دیگر پرداختند و در انتها با ایجاد حریق و اطفای آن با استفاده از تجهیزات مناسب به این برنامه آموزشی پایان دادند.


false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true