×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۴ تیر - ۱۴۰۱  
false
true
رشد ۲۹ درصدی سود خالص هر سهم بیمه کارآفرین

 

 

به گزارش پایگاه خبر ایرانا ،  صورت‌های مالی شرکت بیمه کارآفرین نشان می‌دهد که درآمد ناخالص این شرکت در ۱۲ ماهه سال ۱۴۰۰ برابر با یک هزار و ۹۷ میلیارد و ۴۲ میلیون تومان بوده است.

 

 

این در حالی است که درآمد حق بیمه ناخالص این شرکت در سال ۱۳۹۹ برابر با ۸۱۴ میلیارد و ۵۳۴ میلیون تومان بوده که در سال گذشته رشدی ۳۵ درصدی یافته است.
درآمد سرمایه گذاری بیمه کارآفرین که یکی از اولین شرکت‌های اصلی در زمینه فروش بیمه‌های زندگی است نیز در سال گذشته به ۹۶۶ میلیارد و ۸۸۸ میلیون تومان رسیده است. این رقم ۳۱ درصد بیشتر از درآمدهای ۷۳۹ میلیارد و ۳۳۲ میلیون تومانی آن از این محل در سال قبل از آن است.
صورت‌های مالی منتشر شده نشان می‌دهد که خسارت پرداختی بیمه کارآفرین (ناخالص) هم ۸۱۱ میلیارد و ۱۸۵ میلیون تومان بوده که هفت درصد نسبت به سال قبل از آن افزایش نشان می‌دهد.
سود عملیاتی «وآفرین» هم در سال ۱۴۰۰ رشدی ۶۴ درصدی نسبت به سال قبل از آن داشته و به ۲۸۴ میلیارد و ۵۵۴ میلیون تومان افزایش یافت.
براین اساس سود خالص این شرکت از ۲۵۴ میلیارد و ۴۹۰ میلیون تومان در پایان سال ۱۳۹۹ به ۳۳۰ میلیارد و ۶۷ میلیون تومان در پایان سال گذشته رسیده که رشدی ۳۰ درصدی را به ثبت رسانده است.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true